{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Nautica Önerileri

  İade & İptal
  Ürünlerimi nasıl iade ederim ?


  İade adımları: 1. https://www.nautica-tr.com'da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim'e“ gidin. 2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin. 3. Kolay iade butonuna basın. 4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Birden fazla ürün satın aldıysanız iade edilecek ürünleri de seçmeniz gerekir. 5. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ulaşabilirsiniz. 6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyup gönderin.


  Ne kadar süre içinde ürün iade edebilirim?

  Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla değiştirmek ve iade etmek istediğiniz ürünlerinizi 30 gün içerisinde iade ya da değişim için belirtilen adrese gönderebilirsiniz. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için iade adımları aşağıdaki gibidir. 1. https://www.nautica-tr.com'da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim'e“ gidin. 2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin. 3. Kolay iade butonuna basın. 4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Birden fazla ürün satın aldıysanız iade edilecek ürünleri de seçmeniz gerekir. 5. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ulaşabilirsiniz. 6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyup gönderin.


  Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?

  Boxer ve çoraplarda emniyet bandı açılmadığı taktirde iade alınır. Maskelerde ise hijyen kurallarımız nedeni ile iade alınmamaktadır.  İade edeceğim ürün için kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

  Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi kargo ile göndermeniz ve kolay iade adımlarını gerçekleştirmeniz yeterlidir.


  Faturamı kaybettim, nasıl iade yapabilirim?

  E-posta adresinize gönderilen e-faturanız ile ürünlerinizi iade edebilirsiniz.


  İade /iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

  Ürün iadesi yaptığınız zaman, “ürün inceleme” biriminden kabul onayı alındıktan sonra, sipariş ödemesinde kullandığınız kartınıza para iadesi işlemi gerçekleştirilir. Taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır. Tüm iade işlemleri, paket Lojistik Merkezimize ürünler teslim edildikten sonra yaklaşık 7 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Bankanıza bağlı olarak, para iadenizi kartınızda görmeniz, ilave 1-5 iş günü sürebilir.


  Onlinedan aldığım ürünü mağazadan iade/değişim yapabilir miyim?

  Nautica sanal mağazadan alınan ürünler, Nautica mağazalarında stok bulunması halinde numara veya modelin farklı rengi ile değişimi yapılabilmektedir.


  Nautica Sanal Mağazadan Almış Olduğum Bir Ürünü Başka Bir Beden/Renk Ya Da Başka Bir Ürünle Değiştirebilir Miyim?

  Almış olduğunuz ürünü değiştirmek için, önce satın almış olduğunuz ürünü iade etmeli ve yeni bir sipariş vermelisiniz.


  İade sürem doldu, ürünleri iade edebilir miyim?

  Bir ürünü fatura veya irsaliyesiyle birlikte 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak 30 gün aşıldığı takdirde iade işlemi yapılamamaktadır.


  İade İçin Kurye Nasıl Talep Edilir?

  İster Yurtiçi Kargo'nun 444 99 99 numaralı telefonu arayarak kurye talep edebilir, isterseniz de https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/kurye-cagir bağlantısına tıklayarak, karşınıza çıkan kurye talep formunu doldurarak kurye talebinde bulunabilirsiniz.


  İade İçin Kurye Talep Formu Nasıl Doldurulur?

  1. https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/kurye-cagir bağlantısına giriş yaptıktan sonra açılan sayfadaki sizden talep edilen bilgileri girin 2. Vermiş olduğunuz cep telefonunuza gelen doğrulama SMS'ini karşınıza çıkan ekrana girin 3. Paket Bilgileri bölümünü doldurun 4. Kurye Çağır butonuna basın 5. Aynı gün yada ertesi gün Yurtiçi Kargo sizleri arayarak kuryenin adresinize geleceği zamanı iletir.