{ "user": { "type": "identify", "id":"", "firstName": "", "lastName": "", "phone": "", "email": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "permission": "" } }
{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Nautica Önerileri

  Kargo ve Teslimat
  Kargom nerede?


  Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir bilgilendirme maili yönlendireceğiz. Bu mail içerisinde yazan sipariş takip numarası ile kargonuzu Yurtiçi Kargo üzerinden takip edebilirsiniz. Ek olarak Siparişlerim bölümünün altında yer alan kargo bölümünden kargo takip numaranızla ürününüzün nerede olduğunu takip edebilirsiniz.


  Siparişim ulaştığında belirttiğim adreste olmazsam ne olur?


  Çalıştığımız kargo firmaları teslimat için iki kez adresinize gelirler. İki ziyarette de teslimat adresinde kimseye ulaşamazlarsa kapıya bir pusula bırakırlar. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonu bulunur. Adresinizde bulunamadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilirsiniz.


  Siparişimin tümü elime ulaşmadı, ne yapmalıyım?


  Ürünlerinizi size en hızlı şekilde ulaştırmak istediğimiz için, siparişiniz farklı paketler halinde gönderilebilir. Siparişinizde birden fazla ürün bulunuyorsa ve tamamını bir kargoda almadıysanız, ürünleriniz farklı dağıtım noktalarından gönderiliyor demektir. Ürünlerin parçalı halde gönderilmesi ek kargo ücreti oluşturmamaktadır.


  Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?


  Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise; kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Eğer, kolinin hasarlı ( yırtılmış, ıslanmış, kusurlu gibi) olduğunu tespit ederseniz kargo görevlisine ''Hasar tespit tutanağı'' tutturarak siparişinizi iade edebilirsiniz. İlgili tutanaklar kargo görevlisinde mevcuttur. Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünün kusurlu olduğunu tespit ederseniz ise, ürünü faturadaki formu doldurarak iade adresimize gönderebilirsiniz.


  Yurt dışına kargo gönderimi yapıyor musunuz?


  Hayır, yurtdışına gönderim yapamamaktayız.


  Sipariş verdiğim her ürün için ayrı kargo ücreti mi ödeyeceğim?


  Hayır, gün içinde 1 ya da daha fazla üründen oluşan tek siparişiniz için kargo ücreti bedeli ödemezsiniz. Ancak aynı gün içinde birden fazla sipariş vermeniz durumunda bu siparişlerinizin kargo ücreti yansıtılacaktır.


  Standart Teslimat süresi ne kadardır ? Resmi - tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?


  Standart Teslimat: Siparişiniz, 2-4 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese Yurtiçi Kargo ile teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde SMS/Mail ile bilgilendirileceksiniz.  Siparişim hangi kargo firması ile gönderiliyor?


  Standart teslimat gönderimleriniz Yurtiçi Kargo tarafından yapılacaktır.


  Teslimat seçenekleri nelerdir?


  Standart Teslimat: Siparişiniz, 2-4 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese Yurtiçi Kargo ile teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde SMS/Mail ile bilgilendirileceksiniz.  Kargodaki ürünümü nasıl iptal edebilirim?


  Siparişinizdeki ürünün hazırlık aşamasında fatura kesilmesi durumunda veya kargo sürecinde olduğunda iptal edilemez, ancak bu durum iade hakkının kullanımına engel teşkil etmemektedir. Bu durumda kargoyu teslim aldıktan sonra iade koşulları kapsamında Yurtiçi Kargo firmasıyla geri göndererek iade edebilirisiniz


  Kargo ücreti ne kadardır?


  Standart teslimat ile vereceğiniz siparişlerde 2000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 2000 TL altı siparişlerinizde 59,90 TL'dir.