{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Nautica Önerileri

  Kargo ve Teslimat
  Kargom nerede?

  Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir bilgilendirme maili yönlendireceğiz. Bu mail içerisinde yazan sipariş takip numarası ile kargonuzu Yurtiçi Kargo üzerinden takip edebilirsiniz. Ek olarak Siparişlerim bölümünün altında yer alan kargo bölümünden kargo takip numaranızla ürününüzün nerede olduğunu takip edebilirsiniz.


  Siparişim ulaştığında belirttiğim adreste olmazsam ne olur?

  Çalıştığımız kargo firmaları teslimat için iki kez adresinize gelirler. İki ziyarette de teslimat adresinde kimseye ulaşamazlarsa kapıya bir pusula bırakırlar. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonu bulunur. Adresinizde bulunamadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilirsiniz.  Siparişimin tümü elime ulaşmadı, ne yapmalıyım?

  Ürünlerinizi size en hızlı şekilde ulaştırmak istediğimiz için, siparişiniz farklı paketler halinde gönderilebilir. Siparişinizde birden fazla ürün bulunuyorsa ve tamamını bir kargoda almadıysanız, ürünleriniz farklı dağıtım noktalarından gönderiliyor demektir. Ürünlerin parçalı halde gönderilmesi ek kargo ücreti oluşturmamaktadır.


  Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

  Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise; kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Eğer, kolinin hasarlı ( yırtılmış, ıslanmış, kusurlu gibi) olduğunu tespit ederseniz kargo görevlisine ''Hasar tespit tutanağı'' tutturarak siparişinizi iade edebilirsiniz. İlgili tutanaklar kargo görevlisinde mevcuttur. Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünün kusurlu olduğunu tespit ederseniz ise, ürünü faturadaki formu doldurarak iade adresimize gönderebilirsiniz.


  Yurt dışına kargo gönderimi yapıyor musunuz?

  Hayır, yurtdışına gönderim yapamamaktayız.


  Sipariş verdiğim her ürün için ayrı kargo ücreti mi ödeyeceğim?

  Hayır, gün içinde 1 ya da daha fazla üründen oluşan tek siparişiniz için kargo ücreti bedeli ödemezsiniz. Ancak aynı gün içinde birden fazla sipariş vermeniz durumunda bu siparişlerinizin kargo ücreti yansıtılacaktır.


  Standart Teslimat süresi ne kadardır ? Resmi - tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

  Standart Teslimat: Siparişiniz, 2-4 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese Yurtiçi Kargo ile teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde SMS/Mail ile bilgilendirileceksiniz.


  Siparişim hangi kargo firması ile gönderiliyor?

  Standart teslimat gönderimleriniz Yurtiçi Kargo tarafından yapılacaktır. Aynı gün teslimat ve ertesi gün teslimat gönderileriniz ise Hoop Kapıda tarafından yapılacaktır.


  Teslimat seçenekleri nelerdir?

  Standart Teslimat: Siparişiniz, 2-4 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese Yurtiçi Kargo ile teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde SMS/Mail ile bilgilendirileceksiniz. Hızlı teslimat: Hafta içi ve Cumartesi 15.00’ten önce verilen siparişler aynı gün içerisinde teslim edilir. Saat 15.00'ten sonra, Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen hızlı teslimat siparişleri ise takip eden ilk iş gününde teslim edilir. Teslimat en geç 23.00’e kadar yapılır. Pazar günleri ve resmi tatillerde teslimat yapılmamaktadır.


  Kargodaki ürünümü nasıl iptal edebilirim?

  Siparişinizdeki ürünü iptal edebilmeniz için ürün “İşleme Alındı” statüsünde olmalıdır. Ürün hazırlık aşamasında veya kargoya sürecinde olduğunda iptal edilemez. Bu durumda kargoyu teslim aldıktan sonra iade koşulları kapsamında aynı adrese aynı kargo firmasıyla geri göndererek iade edebilirsiniz.


  Hızlı teslimat nedir?

  Hafta içi 15.00’ten önce verilen siparişler aynı gün içerisinde teslim edilir. Teslimat en geç 22.00’ye kadar yapılır. Hafta sonu ve resmi tatillerde teslimat yapılmamaktadır.


  Aynı Gün/Hızlı Teslimat bölgeleri nelerdir?

  Aynı gün teslimat sadece İstanbul için geçerlidir. Ancak İstanbul’da bulunan bazı bölgeler Aynı Gün Teslimat’a dahil değildir. (Dahil olmayan bölgeler: Sarıyer Gümüşdere Köyü, Sarıyer Kısırdağı Köyü,Sarıyer Garipçe, Sarıyer Kısırkaya, Sarıyer Rumeli Feneri, Beykoz Anadolu Kavağı Mahallesi, Beykoz Baklacı, Beykoz İncirköy, Beykoz Tokatköy, Beykoz Yalıköy, Beykoz Akbaba, Beykoz Alibahadır, Beykoz Anadolu Feneri, Beykoz Bozhane, Beykoz Cumhuriyet, Beykoz Çamlıbahçe, Beykoz Çiftlik, Beykoz Dereseki, Beykoz Elmalı,Beykoz Ortaçeşme, Beykoz Göllü, Beykoz Gümüşsuyu, Beykoz İshaklı, Beykoz Kaynarca, Beykoz Kılıçlı, Beykoz Mahmutşevketpaşa, Beykoz Merkez, Beykoz Öğümce, Beykoz Örnekköy,Beykoz Paşamandıra, Beykoz Polonezköy, Beykoz Poyrazköy, Beykoz Riva, Beykoz Yavuzselim, Beykoz Zerzavatçı, Şile, Adalar, Eyüp Çiftalan Köyü, Eyüp Işıklar Köyü, Eyüp İhsaniye Köyü, Eyüp Odayeri Köyü, Eyüp Pirinçci Köyü, Eyüp Yukarıağaçlı Köyü, Esenler Fatih Mahallesi, Çatalca,Çekmeköy Çatalmeşe, Çekmeköy Hüseyinli, Çekmeköy Koçullu, Çekmeköy Ömerli, Çekmeköy Alemdağ, Çekmeköy Reşadiye, Çekmeköy Sırapınar, Çekmeköy Soğukpınar, Çekmeköy Nişantepe, Pendik Emirli, Pendik Göçbeyli, Pendik Kurna, Silivri, Tuzla Mimar Sinan, Tuzla Orta Mahallesi, Arnavutköy ve Büyükçekmece Ahmediye Mahallesi)


  Ertesi gün teslimat nedir?

  Hafta içi 15.00'e kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. İzmir , Bodrum ve Ankara adresli siparişler için geçerlidir.


  Kargo ücreti ne kadardır?

  Standart teslimat seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizde 500 TL ve üzeri kargo ücretsizdir. Hızlı teslimat / aynı gün teslimat seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizde 24,90 TL sipariş tutarınıza yansıtılır. (1000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz gönderilecektir.) Ertesi gün teslimat seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizde 19,90 TL sipariş tutarınıza yansıtılır. (750 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz gönderilecektir.)